اجاره دستگاه اکسیژن ساز از خدماتی است که در فروشگاه اینترنتی اکسیژن یار ارائه می شود.

دستگاه اکسیژن ساز به صورت مستقیم با برق شهری کار می کند. کارکرد دستگاه بدین صورت است که هوای اتاق وارد دستگاه می شود و پس از عبور از فیلتر های زئولیتی ، نیتروژن موجود در هوای معمولی جذب می شود و از خروجی دستگاه ، اکسیژن با خلوص 90% تا 95% خارج می گردد. دستگاه ها اکسیژن ساز در مدل ها مختلف از نظر حجم خروجی موجود هستند که به صورت متداول از دستگاه های 5 لیتری استفاده می شود.

مواقعی که نیاز بیمار به اکسیژن با خلوص بالا به صورت موقت و در بازه زمانی کوتاهی می باشد و یا بیمار و خانواده آن قادر به هزینه کردن جهت خرید دستگاه  نمی باشند بهترین گزینه برای حل این مشکل اجاره اکسیژن ساز است. کرایه دستگاه در این مجموعه به دو صورت روزانه و ماهیانه صورت می گیرد.

دلایل اجاره دستگاه اکسیژن ساز

با توجه به مشکلات نگهداری گپسول ،حمل و نقل جهت شارژ، هزینه شارژ و زمان شارژ به مراتب استفاده از دستگاه اکسیژن ساز از نظر اقتصادی توجیه پذیرتر است و همچنین باعث کاهش دغدغه های شارژ و ایاب و ذهاب و … برای بیمار و خانواده آن می گردد.

با توجه به اینکه این دستگاه ها دارای فیلترهای داخلی(زئولیت) با طول عمر مشخص می باشند ،که پس از کارکردی معین (بسته به جنس فیلتر و مدل دستگاه و شرایط نگهداری) خلوص اکسیژن خروجی ، کاهش می یابد که برای حل این مشکل باید فیلترها تعویض گردد،که هزینه آن حدود چند میلیون تومان می باشد که با اجاره دستگاه این مبلغ از عهده مشتری ساقط می گردد.

هیچ گونه هزینه اضافی دیگری به جز هزینه اجاره ماهیانه و خرید ماسک مورد نیاز برای بیمار ندارد.

با توجه به قیمت های بالای خرید دستگاه اکسیژن ساز خانگی نرخ اجاره دستگاه بار مالی زیادی را به خانواده بیمار وارد نمیکند.

در صورت عدم رضایت از خلوص دستگاه امکان تعویض دستگاه وجود دارد.

تیم پشتیبانی مجموعه در صورت بروز هر گونه مشکل پاسخگو خواهند بود و در صورت ضرورت دستگاه جایگزین ارسال می گردد.

جهت کسب اطلاعت تکمیلی جهت شرایط اجاره دستگاه اکسیژن ساز می توانید با شماره 09133271490 تماس حاصل فرمایید.

نظرات بسته شده اند.